Vrh „C“ 17. 9. 2015

Vrh „C“

Fotogalerie

Rodiče

„Dan“ Otec

Dan Zlodziejska Zgraja Země původu: Polsko Tituly: Šampion Polska, Junior šampion Polska, Světový vítěz mladých
Dan Zlodziejska Zgraja

„Nea“ Matka

Neoménie z Panství Lomnice Země původu: Česká republika Tituly: CAC, Nejlepší dorost
Neoménie z Panství Lomnice

Potomci

„Cambrai“ fenka

Cambrai Barva: black and tan
Cambrai

„Camelot“ pejsek

Camelot Barva: black and tan
Camelot

„Candy“ pejsek

Candler Barva: ruby
Candler

„Cayenne“ fenka

Cayenne Barva: ruby
Cayenne

„Cowley“ pejsek

Cowley Barva: ruby
Cowley

„Cupertino“ pejsek

Cupertino Barva: ruby
Cupertino

Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, prosím kontaktujte nás nejlépe e-mailem lenka@jollyneas.cz a napište nám o sobě pár informací, např. čemu byste se rádi s Vaším budoucím psím společníkem věnovali, zda už máte zkušenosti s pejsky apod.

Štěňátka by k novým pánečkům a paničkám odcházela nejdříve ve věku 10 týdnů, vymazlená a opravdu pečlivě socializovaná. Budou pravidelně odčervovaná, očkovaná, čipovaná, s vystaveným EU pet passportem a samozřejmě průkazem původu, kupní smlouvou, krátkým povídáním do začátku a úžasnou knížkou Linn Palmové s příznačným názvem Když jde štěně do světa :) Každý majitel také dostane CD s fotkami svého štěňátka, jeho sourozenců i maminky z prvních 2 měsíců života, granulky Barking Heads Puppy Days Grain Free, na která budou zvyklá, oblíbenou hračku atd.

U štěňátek předpokládám pěkný exteriér, vzhledem k mezibarevnému spojení mají bílé znaky, které by jim ale neměly vadit v případném uchovnění. Po obou rodičích mají také předpoklad vyrovaných, kontaktních a mazlivých povah, mohlo by je bavit agility a další psí sporty, ale především budou pohodovým psím společníkem… Doufám, že vnesou svým lidem mnoho radosti do života, aby jejich noví lidé byli k radosti jim… :)

Informace k vrhu „C“